Aktuality

PODPORA RODIN S DĚTMI NA ŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ AKTIVITY

PODPORA RODIN S DĚTMI OD 3 LET DO DOVRŠENÍ 19 LET ZAMĚŘENÁ NA ŠKOLNÍ A MIMOŠKOLNÍ AKTIVITY DĚTÍ A MLÁDEŽE

Odkaz: my v tom jihocechy nenechame

Formuláře jsou k dispozici také v ředitelně školy (tel. 384 971 144) Vyplněné žádosti o příspěvek předejte vedení školy do 31. 10. 2022 (potvrzení formuláře - Úřad práce - neřešte jednotlivě, zajistíme toto pro vás hromadně)

Kapacita příměstského tábora je již naplněna

Nenoste již další přihlášky.

Letní tábor

Přihláška: Zde

Dokládání očkování ukrajinských dětí bez očkovacího průkazu (včetně informací v ukrajinštině)

Ukrajinské ministerstvo zdravotnictví připravilo návod, jak mohou rodiče „dálkově“ získat potvrzení o očkování svého dítěte, pokud si s sebou při útěku nestihli vzít očkovací průkazy či jinou zdravotní dokumentaci! Certifikát o provedeném očkování může být vyžádán od lékaře na Ukrajině, který očkování provedl, nebo přímo od zdravotnického zařízení, ve kterém lékař působil či prostřednictvím on-line formuláře a zaslán v elektronické podobě. Certifikát následně posoudí český lékař, který vydává potvrzení pro účely přijetí do mateřské školy. Více informací v ukrajinštině na webu Ukrajinského ministerstva zdravotnictví a v letácích v ukrajinštině níže.

Scio – ocenění žáků

Na podzim 2021 se naše škola zapojila do projektu Národní testování. Někteří z našich žáků dosáhli těch nejlepších výsledků v našem kraji. Po kliknutí na obrázek níže se dostanete na stránky, kde je výslovně uvedeno, že na naši školu chodí žáci s výbornými výsledky.