2. třída – Čj – úkoly od 4.5.

Úkoly 2. třída  4.5. – 8.5. 2020

Český jazyk

Po – učebnice str. 78- vzpomeňte si, že jsme si říkali o slovních druzích, známe třeba už spojky a předložky, přečtěte si  jak se slovní druhy řadí za sebou               ( můžete shlédnout video https://www.youtube.com/watch?v=tRFZjccgVVY ), potom pracovní sešit str.20 / cv. 1,2,3,4 + naučit se vyjmenovat slovní druhy jak jdou za sebou ( do čtvrtka )

Út – vyjmenujte slovní druhy ( kdo ještě neumí zpaměti,tak je několikrát čte ), pracovní sešit str.21- celá, vzpomeň si jaké znáš spojky a napiš je do školního sešitu ( nápověda uč. str. 20 - 21)