2. třída – Ma – úkoly od 18.5.

Po – procvičujeme násobení 7- opakujeme násobky, rozcvičení s kartičkami         ( můžete více násobilek), malý sešit str.23/celé, okopírovaný list dobrovolné,hry č.5 nebo  okopírovaný list matematika č.11 ( vybrat jeden, můžete splnit oba)

Út – opakování násobků 7 ( můžete i ostatní), okopírovaný list matematika č.3 / slovní úlohy č.3,6 – do školních sešitů zapište zápis, výpočet, odpověď ( můžete si předtím podtrhat důležité údaje ), potom počítejte sloupečky po straně, podle vašeho uvážení můžete přidat okopírovaný list dobrovolné,hry č.4                          ( část on-line)

St – rozcvičení s kartičkami, nebo na školákov.eu, můžete i jen ústně  dávat příklady, potom pracovní sešit str. 16/ cv. 1,2,3,4,  sloupečky č.73,74 – POZOR počítat jen příklady na násobení

Čt – rozcvičení podle vás, pracovní sešit str. 16 dokončit, sloupečky č. 75,76  ale jen příklady na násobení (dělení vynechávat), zajímavá matematika str.40/cv.3