7. třída – Nj – úkoly od 1.6.

Úkoly na týden od 1. 6. 2020:

Den wie vielten haben wir heute? Heute haben wir den 2. Juni, es ist Dienstag.

Kontrola minulého učiva:

Písemně odpovězte na otázky a pošlete ke kontrole:

1.Wie viel Jahreszeiten hat das Jahr? 2. Wie alt bist du? 3. Wie viel Kinder von der 7. Klasse lernen jetzt zu Hause? 4. Wie viel Monate hat das Jahr? 5. Wie viel Monate hat das Schuljahr? 6. Wann beginnt wieder die Schule? 7. Wann kommt der Muttertag? 8. Wann beginnen die Ferien? 9. Wie spät ist es jetzt? 10. Wie viel Mädchen und wie viel Jungen hat die 7. Klasse?

Vypracujte z přílohy Nj7Familie cv. 8 na str. 24 a pošlete ke kontrole.

Text Unsere große Familie si v této příloze několikrát přečtěte a písemně v celých větách odpovězte na otázky ve cv. 10 na str. 25 této přílohy. Pošlete ke kontrole.

pracovním sešitě na str. 67 zapište nová slovíčka – poslední je slovo das Geschenk.

V pracovním sešitě na str. 67 dopište nová slova.

Všechny domácí úkoly mi pošlete nejpozději do konce týdne. Někteří žáci se dosud neozvali .

Doplňte všechny nedodané úkoly.

verastepankova@zszdikov.cz

Přílohy: