9. třída – Ma – úkoly od 20.4.

Zdravím,

tento týden jsem Vám připravil práci na každý den. V každém dokumentu je text psán červeně, černě a modře.

Modře jsou nadpisy, červeně komentáře, které si psát můžete, ale nemusíte, černě text který si napíšete do sešitu.

Pokud bude v zadání, že máte něco zaslat na email, jedná se o jindrichturek@zszdikov.cz

Pokud máte jakýkoli dotaz můžete mě kontaktovat na výše uvedeném emailu, nebo mi můžete napsat na

Discord - pozvánka - https://discord.gg/BWv9qDv

Pondělí:

Každý mi napíše email, kde budou napsány věty o shodnosti trojúhelníku. Potom pracujte podle přiloženého dokumentu.

Podobnost 1

Úterý:

Vypracujte pracovní list v přiloženém dokumentu. Ofoťte a s řešením mi pošlete na email.

Pracovní list

Středa:

V učebnici Matematika 2 na straně 38  si opište do školního sešitu dva rámečky: věta sss, věta sus. Na straně 39 potom rámeček věta uu. Dále si buď vytisknout a vlepit do sešitu nebo přepsat poznámky z přiloženého souboru Podobnost 2

Podobnost 2

Čtvrtek:

Z učebnice Matematika 2 vypracovat do školního sešitu cvičení 1, 2, 3. Potom z pracovního sešitu Hravá matematika vypracovat všechna cvičení na straně 74. Tuto stranu ofotit a poslat na můj email.

Pátek:

Vypočtěte cvičení 12, 13, 14 a 15, z přiloženého dokumentu do školního sešitu.

Podobnost 3

Středoškoláci vypracovat obě písemky i doplňková cvičení z přiložených dokumentů.