Letní tábory

Prázdniny pod pokličkou

Program:  6. - 10. července - 8:00 – 15:00

Děti si během příměstského tábora budou moci užít letních radovánek, zasoutěžit si, podívat se na nové zajímavosti v okolí. Plánována je návštěva Národního parku, podíváme se do sklárny na Stachách, čeká nás překvapení pod pokličkou.

Program tábora bude přizpůsoben počasí – změna programu vyhrazena. Poplatek 1300Kč.

Seznam věcí:

Prázdniny s kamarády

Program: 17. – 21. srpna 8:00 – 15:00

Děti si během příměstského tábora budou moci užít letních radovánek, zasoutěžit si, podívat se na nové zajímavosti v okolí. Plánová je cesta vlakem do IC Stožce, vypravíme se na Zadov, budeme si opékat a koupat se, hrát hry a hlavně budeme spolu s kamarády.

Seznam věcí:

Okopírovaná kartička pojištěnce, batoh, pevná obuv, náhradní oděv na celý den, svačina a pití na celý den, drobné kapesné. Plavky, ručník, hygienické kapesníčky a rouška. Přihlášky k rukám paní Škopkové nebo emailem na stránky školy.

Vedoucí tábora: Radka Škopková, Lenka Randáková.