Programová nabídka Didakta

Vážení rodiče, milí žáci,

v některých předmětech v rámci domácí přípravy vyučující odkazují na programovou nabídku Didakta. Jedná se o aplikaci, kde máme k dispozici několik programů sloužící k výuce a procvičování.

Aplikaci stáhnete z následujícího odkazu:

http://www.didakta.cz/DidaktaCZ-Setup-1.0.0.zip

po nainstalování je nutné zadat přihlašovací údaje. Údaje pro naši školu jsou:

Login: crna347@didakta.cz
Heslo: 4FCF

aplikace jsou určeny pro PC a tablety s OS Windows 7, 8, 10

  • upozorňujeme, že pro uživatele z řad žáků v domácnosti vzhledem k množství škol zapojených v projektu DidaktaCZ (téměř 2000) neposkytujeme z kapacitních důvodů živou technickou podporu na telefonních linkách společnosti, veškeré případné technické informace jsou uvedeny na našem webu v sekci Podpora
  • prosíme rodiče, aby prozatím nesdíleli přihlašovací údaje se svými známými, protože by mohlo dojít ke geometrickému růstu zatížení serverů a služba by se mohla silně zpomalit, případně zůstat po nějaké časové období i nedostupná (během dnešního dne budeme pracovat na posílení kapacity serverů, může docházet ke krátkodobým výpadkům).