8. třída – Aj – úkoly

1. třída (16.3. – 20.3.)

Pracovní sešit: doplnit chybějící cvičení na str. 44 – 49.Pro další procvičování využít CD-ROM, který je součástí pracovního sešitu, vrátit se k učivu z 2. modulu (budoucí čas, oddíl gramatika)- bude písemně otestováno po příchodu do školy.

Učebnice str. 64: přečíst text, vypracovat úkol 2b do sešitu „čtení a gramatika“ (zkontrolován bude po příchodu do školy). Žáci, kteří mají z AJ známku 2 a lépe, vytvoří k vybranému textu 5-10 kvízových otázek (otázky zaslat do 23.3. na marketamach@post.cz)

V případě zájmu si mohou žáci pravidelně procvičovat slovní zásobu pod tímto odkazem:

Po kliknutí se zobrazí možnost Sign up for free to requestaccess. Žáci se poté mohou bezplatně zaregistrovat, či přihlásit pomocí svého facebookového účtu.

Každý den bude seznam slovíček rozšiřován o 4 – 8 slovíček.