akce SWAP – info pro rodiče

Vážení rodiče,
 
na konci dubna pořádá škola “SWAP”. Jedná se o výměnu věcí, které se již nepoužívají.  Místo toho, aby se předali kamarádům nebo hodili do sběrného kontejneru, vymění se na swapovém místě za “novou” neokoukanou věc. Jedna z mnoha věcí, které zatěžují životní prostředí, je výroba oblečení a jeho následná likvidace. Swap je cesta jak omezit spotřebu. Swap jsou akce mladé generace. Mladí si uvědomují změny životního prostředí a aktivně přispívají ke změně svého nejbližšího okolí.  
 
V týdnu od 17. do 20. dubna mohou děti přinést maximálně 10 kusů oblečení (které již nenosí), knih nebo hraček. Ty se zaregistrují. V pátek 21. dubna proběhne školní Swap akce. Věci, které si děti nevymění, budou vráceny zpět. Celou akci připravují a organizují žáci 7. ročníku. Učivo o Ochraně životního prostředí tak naplňují zážitkovou formou učení.
 
V případě dotazů nás prosím kontaktujte.
 
Děkujeme Vám za nápomoc a Vaši spolupráci.
S pozdravem.
Pavlína Hujdová

Návštěvnost stránek

Návštěvy stránek 7 347

Rozpětí dní 28

Průměrné denní návštěvy stránek 262

Z kterýchkoli vyhledávání (SERP) 3

Unikátní IP 744

Posledních 30 minut 2

Dnes 99

Včera 276