Aktuálně od 1.3.2021

Vážení rodiče,
vzhledem k aktuálně přijatým opatřením - uzavření základních i mateřských škol - Vám sděluji následující:
- výuka všech ročníků základní školy a předškolních dětí ze školy mateřské bude probíhat distančním způsobem
- rušíme do odvolání pravidelné konzultace žáků s učiteli ve škole
- školní kuchyně pokračuje ve své činnosti, a to pro cizí strávníky - odběr obědů v jídlonosičích
- všem žákům ZŠ a dětem z MŠ byly obědy odhlášeny. V rámci distanční výuky mají však žáci ZŠ a předškolní děti z MŠ nárok na dotovaný oběd. Pokud tedy budete chtít obědy i v následujících týdnech odebírat, pak kontaktujte vedoucí ŠJ p. Kornouškovou na tel. čísle 384 971 172, a to v pondělí 1. 3. 2021 do 7:00 hod. Přihlašování na další dny oznamujte p. vedoucí vždy den předem. Odběr obědů také pouze v jídlonosičích.
Zdeněk Kluibr, ředitel školy